Om hotellet
Secrets Wild Orchid ligger i Montego Bay och är omgivet av Karibiens turkosblå hav och kritvita paradisstränder. Här lever du lyxliv i sköna solstolar på stranden eller med avkopplande behandlingar i hotellets eleganta spa. Frukost, lunch och middag äter du gott på någon av hotellets många à la carte-restauranger. Om du reser till Jamaica på smekmånad är det svårt att hitta ett mer romantiskt alternativ än Secrets Wild Orchid.
Hotellet har en åldersgräns på 18 år.
Bröllop på hotellet
Hotellet har en egen bröllopskoordinator som hjälper till med alla detaljer. Både före, under och efter vigseln. För mer information kontakta hotellet direkt.
Övrig information
- Byggt: 2010
- Byggnader: 8
- Våningar: 1-5
- Rum/lägenheter: 350
- Hiss
- Reception
- Tvättservice mot avgift
- Uttagsautomat
Internet
- Wifi på hela hotellet ingår
- Wifi i rummet/lägenheten ingår
Vår service på resmålet
Ving har ingen personal på Jamaica men du kan ringa till oss dygnet runt om du behöver hjälp.
Viktigt att veta
För att din semesterresa ska bli så lyckad som möjligt är det viktigt att du läser informationen under Viktigt att veta. Här har vi samlat generell information som ger dig rätt förväntningar inför resan.
Hotellets officiella klassificering är 5.



